Anthony Joshua është më shumë se një boksier

Anthony Joshua është më shumë se një boksier

Kampioni i ri i botës, Anthony Joshua, i cili mundi ukrainasin, Wladimir Klitschko, ka edhe një talent tjetër ai di të bëjë edhe rep, shkruan Express.

Në dokumentarin e bërë nga BBC para meçit që u zhvillua në “Wembley”, në një moment shihet kampioni i ri i botës duke repovatur dhe në fakt nuk qëndron aspak keq edhe në muzikë, për më shumë shikoni videon më poshtë.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=r0QD5t1jymw” /]