Anthony Joshua flet para fillimit të duelit

Anthony Joshua flet para fillimit të duelit

Pak momente na ndajnë para meçit të shekullit në boks, ku protagonistë janë Anthony Joshua e Wladimir Klitschko.

Anthony Joshua ka folur për SkySports, në dhomën e zhveshjes. Joshua ka thënë se nuk është fare i shqetësuar para këtij meçi. Ka thënë se ndjehet mjaftueshëm i përgatitur për meçin kundër Klitschkos.

“Ndjehem mjaftueshëm i përgatitur dhe do ta shfaqë sonte. Dua vetëm të shfaqë të gjithë kapacitetin që unë kam, sepse e di që aq është e mjaftueshme për të fituar”, ka thënë ai. /Insajderi.com