Aro Muric fotografohet me fanellën e gjigantit spanjoll

Aro Muric fotografohet me fanellën e gjigantit spanjoll

Arjanet Muriqi vlerësohet si një portier shumë premtues për Manchester Cityn dhe Kombëtaren e Kosovës, më shumë në Insporti.com.