Arsenali ishte këshilluar të mos nënshkruante me Mustafin

Arsenali ishte këshilluar të mos nënshkruante me Mustafin

Arsenali ishte paralajmëruar që mos të nënshkruante me Shkodran Mustafin dhe me Lucas Perezin në vitin 2016.

Këtë paralajmërim klubit londinez ia kishte bërë kreu i rekrutimit, Francis Cagigao, ka shkruar Daily Mail të premten, me shume ne Insporti.com