Arsenali shënon fitore me penalltinë në sekondat e fundit të takimit [Video]

Arsenali shënon fitore me penalltinë në sekondat e fundit të takimit [Video]

Arsenali ka shënuar fitoren minimale në udhëtim te Burnleny, me rezultat 0-1.

Skuadra e Arsene Wenger, ka arritur të mposht skuadrën e Burnleyt, me një gol të shënuar në minutën e 92’, nëpërmjet Sanchez nga penalltia.

Kjo është fitorja e tetë e Arsenalit këtë sezon.

Me këtë fitore, Arsenali numëron 25 pikë dhe renditet në vendin e katërt.

https://www.youtube.com/watch?v=T7vBoxSvN_Q