Arsenali të përqarë, Ozil i frustruar i bërtet bashkëlojtarit

Arsenali të përqarë, Ozil i frustruar i bërtet bashkëlojtarit

Arsenali nuk po arrin assesi të këndellet dhe ta gjejë rrugën drejt fitores.

“Topçinjtë” u mposhtën 2:1 nga Brighton, ndërsa vërshëllima e fundit e gjyqtarit ishte tejet frustruese edhe për yllin gjerman, Mesut Ozil. Më shume ne Insport.