Arsenalit u kthehen këta dy lojtarë në stërvitje

Arsenalit u kthehen këta dy lojtarë në stërvitje

Arsenali më në fund do të jetë me ekipë të plotë në ndeshjen e ardhshme të Premier League kundër stoke Cityt, që zhvillohet të dielën. Arsenalit i kanë munguar këta dy lojtarë me lëndimie gjatë tërë sezonit por tash janë rikthyer në stërvitje dhe gjithçka duket se do të shkoj mirë për ekipin nga Londra.

Klikoni KËTU, për të lexuar lajmin e plotë

Arsenali u kthehen këta dy lojtarë në stërvitje