Avdullah Hoti takohet me Milot Rashicën

Avdullah Hoti takohet me Milot Rashicën

Kryeministri i Republikës së Kosovës ka pritur në takim yllin e përfaqësueses Milot Rashicën.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, shkruan KosovaPress.

“Kënaqësi e veçantë ta takoj Milot Rashicën, një sportist i përmasave golbale dhe dhembull që duhet ndjekur nga të gjithë të rinjtë shqiptar”, ka shkruar ndër tjerash Hoti.

Kujtojmë që Rashica është duke kaluar pushimet në Kosovës, derisa gjatë ditës së djeshme ka vizituar edhe Federatën e Futbollit të Kosovës, ku është takuar me kryetarin Agim Ademi si dhe drejtuesit tjerë të Federatës./Insajderi.com