Babai i Messi-t mohon kalimin e djalit të vet te PSG

Babai i Messi-t mohon kalimin e djalit të vet te PSG

Emri i Lionel Messi-t është lidhur shpesh me një largim të mundshëm nga Barcelona në fund të këtij sezoni, në një kohë kur palët duken larg rinovimit të kontratës aktuale, njofton Insajderi.

Në Spanjë dhe jo vetëm, së fundmi është folur për një kalim të mundshëm te PSG, por ky lajm nuk është pritur mirë nga babai i tij, Horge Messi.

“Mjaftë shpifët! Është një fake news”, ka reaguar Horge, duke hedhur poshtë zërat që e shohin “pleshtin” në Paris sezonin e ardhshëm. /Insajderi.com