Babë e bir vdesin nga mbidoza e drogës

Babë e bir vdesin nga mbidoza e drogës

Në një festë familjare Joseph Andrade 44 vjeç, dhe djali i tij Carlos 22-vjeçar, dyshohet se ndërruan jetë nga mbidoza e drogës.

Pas festimit të një ditëlindje në familjen e tyre, Joseph dhe Carlos u larguan nga festa, me arsyetim se po dilnin jashtë për një tym, në Broklin të New Yorkut.

Mirëpo më vonë e dashura e Carlose, Jasmin Santos e gjeti atë të shtirë në tokë.

Ajo bërtiti dhe u përpoq ta ndihmonte. Ajo tha se po kthehej blu, shkruan New York Post. Ndërsa babi i tij është gjetur pa shenja jeta më larg.

Hetuesit dyshojnë se vdekja e djalit dhe e babit ka ardhur nga një përzierje e substancave narkotike.

Policia në vendin e ngjarjes kanë gjetur një qese të vogël të kuqe plastike pranë dy burrave. /Insajderi.com