Ballkani prezanton trajnerin e ri

Ballkani prezanton trajnerin e ri

Skuadra nga Suhareka, Ballkani, ka prezantuar trajnerin e ri Bledi Shkëmbi.

Ai do të ketë bashkëpunëtorë Francesco Vitobello dhe Alban Shala në cilësi të trajnerit kondicional.

“Në takimin e sotëm është bërë njoftimi formal ndërmjet stafit të ri dhe futbollistëve, si dhe është shpalosur dinamika e ardhshme për sa i përket fazës përgatitore”, thuhet në njoftim. /Insajderi.com

 

Suharekë, 04.01.2021

Njoftim

FC Ballkani sot shënon dy ngjarje të rëndësishme për vazhdimin e kampionatit, …

Posted by FC Ballkani on Monday, 4 January 2021