fbpx

Ballkani realizon transfer nga Maqedonia

Ballkani realizon transfer nga Maqedonia

Ballkani pas angazhimit të 3 lojtarëve nga Superliga e Kosovës,tashmë ka hedhur sytë në shtetet fqinje duke shikuar futbollistë të cilët mund të jenë adekuat për skuadrën dhe për të lënë gjurmë në Superligë.

Drejtuesit e klubit para pak qastesh zyrtarizuan transferimin e një sulmuesi maqedonas,i cili është një lojtarë me përvojë.

Lexoni për kë është fjala.