Barca targeton superyllin e PSG-së

Barca targeton superyllin e PSG-së

Nëse Victor Fonte zgjedhet presidenti i ri i Barcelonës, ai do ta targetojë menjëherë lojtarin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, shkruan AS, njofton Insajderi.

Real Madrid janë favoritë për të nënshkruar me fituesin e Kupës së Botës, por Barcelona e sheh si mundësi që të provojë dhe t’ia “vjedhë” Realit Mbappen.

Përkundër dy gjigantëve spanjollë, në gjueti janë edhe Manchester City.

Por, është PSG që nuk dëshiron ta lëshojë francezin dhe po provon t’ia zgjasë kontratën./Insajderi.com

11 Things You Didn't Know About Kylian Mbappe – Woza Sports – Free Football  Livestream