Barcelona – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Barcelona – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Sonte do të luhet çerekfinalja tjetër e Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Bayern Munich.

Barcelona dhe Bayern Munich do të luftojnë për një vend në gjysmëfinale.

Formacionet e mundshme për këtë ndeshje:

Barcelona: ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Roberto, Vidal, Busquets, de Jong; Messi, Suarez

Bayern: Neuer; Kimmich, Boateng, Alaba, Davies; Thiago, Goretzka; Coman, Muller, Gnabry; Leëandowski