Barcelona gati ta shesë mesfushorin tek Inter

Barcelona gati ta shesë mesfushorin tek Inter

Barcelona është gati ta shesë mesfushorin Brazilian Rafinha tek Interi, shkruan Mundo Deportivo, njofton Insajderi.

Blaugranët refuzuan ofertën 10 milionëshe të Cleta Vigo-s, për 27 vjeçarin më herët këtë muaj, por tani janë gati ta pranojnë atë të Neuroazurëve për 16 milionë.

Rafina në sezonin 2019-20 ishte i huazuar tek Celta, dhe tani ka vetëm edhe një vit kontratë me Barcelonën./Insajderi.com