Barcelona me këtë rekord të pabesueshëm

Barcelona me këtë rekord të pabesueshëm

Barcelona po shpenzon para sikur të ishte në një krizë rezultatesh dhe të kërkonte zgjidhje. Klubi blaugrana konfirmoi pasditen e së premtes transferimin e Antoine Griezmannit, duke e blerë francezin nga Atletico Madrid për shumën e 120 milionë eurove.më shumë në Insporti