Barcelona me ofertë për Willian

Barcelona me ofertë për Willian

Ekipi i La Ligas kanë bërë një lëvizje në drejtim të yllit të Chelseas.

Barcelona i ka bërë një ofertë Chelseas për sulmuesin Willian, shkruan Sky Sports, njofton Insajderi.

Në Stamford Bridge ende po besojnë se mund ta ndalin Willian-in për vete dhe të nënshkruajnë kontratë të re me të.

Por Blaugranët kanë plane tjera dhe kërkojnë sjelljen e brazilianit në Spanjë.

Në “gjuetinë” për Willian është bashkuar edhe Inter e gjithashtu edhe ekipi rival i Londrës, Arsenal.

Willian shumë shpejt do të jetë lojtar i lirë, çka e bën të favorshme blerjen e tij./Insajderi.com