Barcelona ofron 3 lojtarë dhe 120 milionë euro për Neymarin, PSG ka këtë kërkesë

Barcelona ofron 3 lojtarë dhe 120 milionë euro për Neymarin, PSG ka këtë kërkesë

Barcelona vazhdon të ëndërrojë rikthimin e Neymar në “Camp Nou” Edhe pse u largua me shumë zhurmë dhe polemika, katalunasit vazhdojnë ta duan yllin brazilian të PSG-së dhe tashmë po bëjnë çmos për ta rikthyer atë në fanellën e Barcelona-s. Lajmin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com