Barcelona përmbys Eibarin për dy minuta [video]

Barcelona përmbys Eibarin për dy minuta [video]

Barcelona e ka kaluar në epërsi në ndeshje ndaj Eibarit me rezultat 3 me 2, pasi realizoi dy gola për dy minuta.

Katalanasit, të cilët ishin në disavantazh me rezultat 2-1 deri në minutën e 72-të, realizuan dy gola në minutat 73′ dhe 75′ për ta kaluar Barçën në avantazh.

Golat për Barçën i realizuan Suarez dhe Messi. /Insajderi.com

[arve url=”//www.dailymotion.com/embed/video/x5n8ml1″ /]

[arve url=”//www.dailymotion.com/embed/video/x5n8lzn” /]