Barcelonës i duhet fitore kundër Bilbao-s që të shpresojë për titull

Barcelonës i duhet fitore kundër Bilbao-s që të shpresojë për titull

Barcelona të mërkurën nga ora 21:00 kërkon fitore kundër Athletic Bilbao, njofton Insajderi.

“San Mames Stadium, ka qenë historikisht teren i vështirë për katalunasit.

Barcelona gjendet në pozitën e pestë me 28 pikë, ndërsa Atletico Bilbao në pozitën e nëntë me 21 pikë.

Barcelona kërkon fitore që ta ndjek Atletico Madridin e cila ka 10 pikë më shumë se Barcelona dhe një ndeshje më pak të zhvilluar. /Insajderi.com