Bashkë me Ibrën, një dyshe e frikshme

Bashkë me Ibrën, një dyshe e frikshme

Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, ka folur për një rikthim në San Siro, duke theksuar se është ëndrra e tij të kthehet në AC Milan.

Gjithashtu Pato ka shtuar se do të formonin një duet të frikshëm bashkë me Zlatan Ibrahimovic.

Pato, duke folur për Gazzetta dello Sport, ka pohuar se “si mund të mos ndjehem nostalgjik për Milanin? Po flasim për 150 ndeshje, 63 gola, një Scudetto dhe një Kupë të Italisë”.

“Prandaj do të ishte një ëndërr të kthehem në Milan që është akoma në zemrën time”./Insajderi.com

Curse of the Injuries - Jack Wilshere and Alexandre Pato