Bayerni synon që sonte të shpallet kampion i botës

Bayerni synon që sonte të shpallet kampion i botës

Bayern Munich sonte synon që të shpallet kampion i botës, përcjell Insajderi.

Kampioni gjerman dhe evropian për këtë qëllim duhet në finale ta mposhte Ali Ahlyt.

Takimi fillon nga ora 19:00, njofton Insajderi.

Bayerni kishte një vit fantastik. Përpos kampion në Bundesliga arriti ta mposhte edhe PSG-në në finale të Ligës së Kampionëve. /Insajderi.com.