Befason Cimili: Ky lojtar mugon ndaj Ukrainës sepse të dielën martohet

Befason Cimili: Ky lojtar mugon ndaj Ukrainës sepse të dielën martohet

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall ka përfunduar përgatitjet për ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Botëror që do t’i zhvillojë në Maqedoninë Veriore, shkruan Insporti.com.

Selektori i Përfaqësueses së Kosovës, Ramadan Cimili në një intervistë ekskluzive për Insportin është rrëfyer për situatën brenda përfaqësueses, mungesat e lojtarëve dhe shpërblimet për lojtarët para ndeshjeve kualifikuese, më shumë në Insporti.com.