Bëri ndërhyrje horror ndaj sulmuesit, portieri i Schalkes pezullohet 4 ndeshje

Bëri ndërhyrje horror ndaj sulmuesit, portieri i Schalkes pezullohet 4 ndeshje

Schalke 04 mposhti Eintrachtin e Frankfurtit me rezultatin 1-0 të dielën në “Gelsenkirchen”, në një takim që do të mbahet mend gjatë për një ndërhyrje “horror” të portierit dhe kapitenit të vendasve Alexander Nubel, më shumë në Insporti.com.