Berisha nuk ka të ndalur, shënon dy gola në Australi

Berisha nuk ka të ndalur, shënon dy gola në Australi

Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United.

Ish futbollisti i kombëtares së Shqipërisë dhe Kosovës ka shkëlqyer në fitoren e madhe të Western United 3-1 ndaj Melbourne Victory. Më shumë në Insport.