Berisha prezantohet te skuadra e re

Berisha prezantohet te skuadra e re

Etrit Berisha u largua pak ditë më parë nga Atalanta dhe u transferua te SPAL-i, aty ku synon që të ketë më shumë minuta. Ditën e sotme, Berisha është prezantuar zyrtarisht para medieve dhe ka folur për herë të parë si portier i SPAL-it. më shumë në Insporti