Besojeni ose jo, kjo ‘vajza’ është futbollisti i njohur kosovar

Besojeni ose jo, kjo ‘vajza’ është futbollisti i njohur kosovar

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Eros Grezda ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto me të vërtet speciale.

Ditë më parë, ai ka publikuar disa foto të fëmijërisë së tij ku dukej i veshur si vajzë, shoqëruar nga një e tretë ku shkruan “dhe pastaj vendosa të pëlqeja vajzat”.