Beyonce kishte vetëm një të dashur para se të martohej – edhe ai e kishte tradhtuar

Beyonce kishte vetëm një të dashur para se të martohej – edhe ai e kishte tradhtuar

Me miliona albume të shitura dhe mbi një duzinë Grammy në emrin e saj, Beyoncé është një nga artistet muzikore më të njohura dhe të suksesshme në botë sot.

Jashtë muzikës ajo gjithashtu jeton një jetë që shumë do ta kishin zili; ajo është e martuar me manjatin Jay-Z dhe së bashku çifti mburret me një vlerë neto të kombinuar prej mbi 1 miliard dollarë, njofton Insajderi.

Beyoncé dhe Jay-Z janë një nga çiftet më të famshëm në botë, por ka qenë një kohë kur ajo dilte me dikë tjetër. Megjithëse Jay-Z ka qenë me të për pjesën më të madhe të jetës së saj romantike, Beyoncé në të vërtetë kishte një të dashur tjetër me të cilin u shoqërua për disa vjet para se të takonte Jay-Z. Në mënyrë tronditëse, ai ishte gjithashtu i pabesë sado e vështirë të besohet.

Sidoqoftë, para se Jay-Z dhe Beyoncé të lidheshin, ajo kishte një të dashur me emrin Lyndall Locke që e kishte takuar si pretor në kishën e të rinjve. Të dy ishin në lidhje për disa vjet, dhe sipas Huffington Post, ata ndanë puthjen e tyre të parë në një koncert të Brian McKnight. Të dy kishin një lidhje mjaft serioze dhe madje shkuan në mbrëmje me njëri-tjetrin.

Curiosidade Beyoncé namorou um embuste chamado Lyndall Locke. De acordo com  Locke, foi Kelly Rowland quem o apresentou para B… | Beyonce, Destiny's  child, Fashion

Sipas Locke, Beyoncé shumë fetare dhe u zotua të mbetet e virgjër deri në martesë, që do të thotë se ata kurrë nuk patën një lidhje me njëri-tjetrin. Sot, ai ende pendohet se si përfunduan gjërat mes tyre, për faktin se ai e kishte tradhtuar disa herë.

Edhe pse Jay Z dhe Beyonce patën një lidhje të suksesshme e tani një martesë jashtë syve të publikut, në vitin 2016 u bë e ditur nga publiku se Jay-Z gjithashtu kishte tradhtuar këngëtarenpasi Beyoncé lëshoi albumin e saj të vlerësuar “Lemonade”.

Por çifti i martuar kishin arritur të rimbëkëmbnin martesën e tyre, e sot janë prindër të 3 fëmijëve. /Insajderi.com

A Beyoncé and Jay-Z break-up story is being used to get people to vote |  Dazed

Burimi: Cheat Sheet