Bryant i rikthehet basketbollit, kjo është arsyeja

Bryant i rikthehet basketbollit, kjo është arsyeja

Kobe Bryant një kohë të gjatë ishte ndër basketbollistët më të mirë në NBA dhe lideri i padiskutueshëm te LA Lakers. Dhe, nuk është e pamundur që ai përsëri t’i kthehet basketbollit aktiv. Këtë e thotë një tjetër legjendë e basketbollit.lexo më shumë te Insporti.com