Bylbyl Sokoli prezantohet te skuadra e re

Bylbyl Sokoli prezantohet te skuadra e re

Bylbyl Sokoli tashmë është zyrtarisht trajner i Flamurtarit.

Drejtori i përgjithshëm i klubit, Agim Hasani dhe drejtori sportiv Arbnor Morina, e prezantuan kryetrajnerin e ri Sokoli.

Morina tha se janë marr vesh me Sokolin dhe me mundësi vazhdimi me të edhe për kampionatet tjera, më shumë në Insporti.com