Casillas i nënshtrohet operacionit

Casillas i nënshtrohet operacionit

Portieri legjendar Iker Casillas i është nënshtruar një operacioni të vogël në zemër, pasi para disa orëve pësoi sulm në zemër gjatë seancës stërvitore me klubin portugez, Porto.

Gjendja e Casillas tëshmë është stabile dhe jashtë rreziku për jetë, transmeton Insporti.com.