fbpx

Challandes flet për Superligën dhe përfaqësuesen

Challandes flet për Superligën dhe përfaqësuesen

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, dha një intervistë për Supersport para përfundimit të grumbullimit në Zvicër, ku u shpreh i kënaqur me atë që shfaqi skuadra që ai drejton si në stërvitje ashtu edhe në vëllazëroren me Shqipërinë, edhe pse do të kishte dashur që të zhvillohejedhe një miqësore e dytë.

Lexoni intervistëm e selektorit, të publikuar në postimin e radhës të Insportit.