fbpx

Chelsea Point – lagjja që plotëson të gjitha kushtet për jetes

Chelsea Point – lagjja që plotëson të gjitha kushtet për jetes

Shtëpi luksoze në lagje përrallore e rrethuar nga natyra me ajër të pastër dhe të freskët e cila gjendet vetëm 10 minuta nga qendra e qytetit – kjo është lagjja Chelsea Point.

Lagjja Angleze, e ndërtuar me arkitekturë dhe standarde Angleze të stilit ‘Regency’, Chelsea Point në Prishtinë plotëson të gjitha kushtet për jetesë perfekte. Drejtori ekzekutiv i Chelsea Point Bërnica Park, Alan Fox është shprehur tejet i kënaqur me punën që është bërë në këtë lagje.

Chelsea Point

E vendosur në një natyrë jashtëzakonisht të bukur, Chelsea Point është lagjja e vetme banuese e këtij stili dhe standardi në Kosovë dhe Ballkan.

Aty ku i gjeni të gjitha rehatinë, kënaqësinë e luksin – ky është Chelsea Point.

Çka e bën më të veçantë këtë lagje nga lagjet e tjera?, Sa shtëpi do të nderohen brenda këtij kompleksi? – Kush janë të famshmit që kanë blerë shtëpi në “Chelsea Point”? si dhe detaje të tjera rreth këtij projekti, investitori anglez, Alex Vox jep përgjigje për secilën pyetje.

 

Chelsea Point – lagjja që plotëson të gjitha kushtet për jetës

Chelsea Point LLC – Lagjja që plotëson të gjitha kushtet për jetës

Gepostet von Insajderi am Mittwoch, 22. Mai 2019