Chelsea i shënon tjetër supergol Stoke Cityt [Video]

Chelsea i shënon tjetër supergol Stoke Cityt [Video]

Chelsea ka thelluar epërsinë ndaj Stoke City në 3-0 në Ligën Premier.

Goli i tretë në takim erdhi nga Pedro në minutën e 23-të pas një gjuajte të bukur.

Dy golat tjerë u shënuan nga Antonio Rudiger dhe Danny Drinkwater.

Në këtë takim Xherdan Shaqiri është në bankën rezervë.