Çifti realizojnë një foto-sesion ‘ekstrem’ për dasmën e tyre

Çifti realizojnë një foto-sesion ‘ekstrem’ për dasmën e tyre

Një nuse dhe dhëndër kanë gjetur një mënyrë për të kultivuar emocionet e ditës së dasmës, edhe pasi planet e organizimit kanë ndryshuar si pasojë e pandemisë – thjesht qëndrojnë në buzë të një shkëmbi, shkruan Fox News, transmeton Insajderi.

Çifti nga Arkansas Ryan, 30 vjeçar dhe Skye Myers, 28 vjeçare, festuan bashkimin e tyre duke udhëtuar në një shkëmb të njohur, Hawksbill Crag, në shtegun e alpinizmit Whitaker Point, njoftoi Daily Mail.

Image may contain: 1 person, standing, cloud, sky, wedding, outdoor and nature

“Ne donim një dasmë të madhe, por kishim kohë minimale për ta planifikuar sepse Skye filloi shkollën e infermierisë dhe me rregulloret e pandemisë ne kishim vështirësi të vendosnim se si të vazhdonim me ceremoni martesse,” tha Ryan, duke vënë në dukje të dy janë “aventurierë të zjarrtë dhe e duan natyrën”.

“Kjo është kur ne filluam të shikonim pika të mrekullueshme ikonike për një ceremoni të jashtme, në mënyrë që të ishte magjike dhe e paharrueshme”.

Në fotot e mrekullueshme dhe ekstreme çifti shihet duke pozuar në buzë të shkëmbit me veshjet e tyre të dasmës. Skye qëndron më afër buzës së shkëmbit ndërsa Ryan i mban dorën. /Insajderi.com

Image may contain: one or more people, people standing, sky, outdoor and nature

Image may contain: one or more people, people standing, sky, wedding, tree, outdoor and nature