“Çmendet” Barcelona – ja çka ofron për Mbappen

“Çmendet” Barcelona – ja çka ofron për Mbappen

Gara e vitit 2020 për nënshkrimin e yllit të madh francez të Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe tani po nxehet kur Barcelona po i bashkohet betejës.

Sipas mediumit sportiv OK Diario, Barca po përgatitet të shesë Ousmane Dembele dhe dëshiron ta zëvendësojë atë me fituesin tjetër të Kupës së Botës në Francë, Mbappe, me shume ne Insporti.com