Conte: Kishim shanse të fitonim, lojtarët kanë dhënë gjithçka

Conte: Kishim shanse të fitonim, lojtarët kanë dhënë gjithçka

Trajneri italian i Interit, Antonio Conte është shprehur i mërzitur pas eliminimit nga Liga e Kampionëve në fazën e grupeve.

Në intervistën e dhënë pas ndeshjes, tekniku italian nuk mund ta fshinte mërzitjen e tij, megjithëse në këtë moment kritikat ndaj lojtarëve do të ishin të tepërta dhe shpatullat e tyre nuk mund ta mbanin këtë peshë, më shumë në Insporti.com.