Conte: Sanchez na “prishi” planet

Conte: Sanchez na “prishi” planet

Pas fitores së vuajtur, por me mjaft vlera ndaj Borussias së Dortmundit, Interi do të rikthehet të luajë për kampionat, teksa nesër në orën 18:00 do të përballet me Parmën në “San Siro”.

Trajneri i zikaltërve Antonio Conte doli sot në konferencën për shtyp, ku shmangu polemikat me Agnellin dhe foli për merkaton, ndërsa kërkoi përqendrim maksimal, për të marrë maksimumin ndaj emilianëve, më shumë në Insporti.com.