fbpx

Cristiano po shkon përnjëmend

Cristiano po shkon përnjëmend

Cristiano Ronaldo është i vendosur të largohet nga Real Madridi këtë verë. Ky është informacioni i fundit që vjen nga Portugalia. Disa media nga atje tregojnë një situatë “të pakthyeshme” dhe flasin për “mrekulli” në mënyrë që numri ‘7’ të vazhdojë të veshë fanellën e bardhë sezonin e ardhshëm.

Largimin e tij e ka paralajmëuar Marca sot në ballinë, kurse më pas mediat tjera kanë filluar të spekulojnë për destinacionin e ardhshëm.

Lexoni shkrimin e plotë, në postimin e Insportit.