Dalin pamjet: Ja me kë i shkëmbyen fanellat lojtarët e Kosovës

Dalin pamjet: Ja me kë i shkëmbyen fanellat lojtarët e Kosovës

Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndesjes në “St Mary’s”.

Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia, raporton Insporti

Federata Angleze e Futbollit ka publikuar pamjet nga tunelli, në prag të ndeshjes dhe pas përfundimit të saj.

Në pamjet që ka publikuar federata angleze, shihen se futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanella me ata të Anglisë.

Lexoni më shumë