Dardanët nuk i lënë të të pushojnë kombëtaren Greke(VIDEO)

Dardanët nuk i lënë të të pushojnë kombëtaren Greke(VIDEO)

Tifo grupi i Kosovës, Dardanët, kanë përgatitur një befasi të “këndshme” për kombëtaren Greke, e cila po qëndron në një nga hotelet më luksoze të Kosovës.

Në orët e para të mëngjesit, disa nga aktivistët e Dardanëve, kanë shkuar në afërsi të hotelit ku po qëndron Greqia dhe kanë ndezur fishekzjarrë – në mënyrë që të prishin rehatin e tyre dhe të mos munden të pushojnë mjaftueshëm, njoftojnë vet Dardanët, transmeton Insajderi.

Deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim nga ana e grekëve./Insajderi.com.

Stërvitja e fundit para ndeshjës me greqin.

Gepostet von Dardanët am Samstag, 5. September 2020