Daryl Osby: Duhet kohë për nxjerrjen e trupit të Kobe Bryant

Daryl Osby: Duhet kohë për nxjerrjen e trupit të Kobe Bryant

egjenda e basketbollit Kobe Bryant, bashkë me vajzën e tij, Gianna dhe shtatë persona të tjerë, humbën jetën si pasojë e rrëzimit të helikopterit.

Autoritetet në Los Anxhelos thonë se terreni në Calabasas, ku u rrëzua helikopteri, është shumë i vështirë, prandaj nxjerrja e trupave të viktimave do të kërkoi disa ditë kohë, më shumë në Insporti.com.