De Biasi në Serie A, merr drejtimin e këtij ekipi

De Biasi në Serie A, merr drejtimin e këtij ekipi

SPAL thuhet se po shqyrtojnë shkarkimin e trajnerit Leonardo Semplici pas humbjes së tyre 1-0 ndaj Brescia, me Gianni De Biasi që konsiderohet një mundësi.

Ekipi italian tani janë në fund të tabelës pas humbjes së sotme, dhe eksperti i transferimit të Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio raporton se klubi po mendon për një ndryshim menaxherial. Më shumë në Insport.