De Gea mund të largohet gjatë verës

De Gea mund të largohet gjatë verës

Portieri i Manchester United mund të lëvizë në verë.

David de Gea po shikohet nga afër nga Bayern Munich, Juventus dhe Paris Saint-Germain, shkruan Goal, njofton Insajderi.

Përfaqësuesi i Spanjës mund ta shoh vetën duke u larguar nga Old Traford gjatë verës që po vjen.

Kjo edhe për shkak se forma e tij në United kohëve të fundit nuk ka qenë më e mira.

Raportohet gjithashtu se ka pakënaqësi në mes të De Geas dhe menaxhmentit të United.