De Rossi merr dhuratën më të hidhur për ditëlindje (VIDEO)

De Rossi merr dhuratën më të hidhur për ditëlindje (VIDEO)

Daniele De Rossi fiku sot 36 qirinj në tortën e tij. Legjenda e Romës e bëri në mënyrën më të papritur dhe në vendin që nuk do e kishte menduar ndonjëherë, në Argjentinë.më shumë në Insporti