Debat i “nxehtë” mes Munishit e Lecit

Debat i “nxehtë” mes Munishit e Lecit

Futbollisti i Dritës, Liridon Leci dhe trajneri I Ballkanit, Ismet Munishi kanë pasur një debat interesant në emisionin sportiv në RTV Dukagjini.

Derisa Leci ka pasur fjalë të mira për Dritën duke e cilësuar si skuadër në nivel më të lartë se krejt klubet tjera, ka ndërhyrë Munishi, duke ia bërë me dije se Drita nuk është në nivel më të lartë, duke ia kujtuar edhe pikët në tabelë që Ballkani ka më shumë sesa Drita, me shume ne Insporti.com