Demhasaj nënshkruan me gjigantin zviceran

Demhasaj nënshkruan me gjigantin zviceran

Shkelqim Demhasaj ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me ekipin e famshëm zviceran Grasshoppers.

Futbollisti ka kaluar si transfer i lirë nga ekipi FC Luzern.

24 vjeçari me prejardhje nga Kosova, luan si qendër sulmues.

20 paraqitje i ka pasur këtë sezon dhe ka shënuar vetëm një gol./Insajderi.com