Derbi mes Nuhiut dhe Celinës – kështu u vlerësuan yjet e Kosovës

Derbi mes Nuhiut dhe Celinës – kështu u vlerësuan yjet e Kosovës

Sheffield Wednesday dhe Swansea City kanë ndarë pikët në derbin e javës së 16-të në Championshipin anglez sot.

Ndeshja e zhvilluar në ‘Hillsborough’ përfundoi me rezultat të barabartë 2:2, shkruan Zëri.info.

Futbollistët e Kosovës Atdhe Nuhiu dhe Bersant Celina luajtën nga minuta e parë në këtë ndeshje. Më shumë në Insport.