Comodita Home, rrjeti i dyqaneve për produkte të shtëpisë njihet për artikuj shumë unikë dhe të cilësisë së lartë. Në 

Dhuratë për çdo blerje

Një dhuratë të pret tek arka për çdo blerje në Comodita Home

Dhuratë për çdo blerje

Comodita Home, rrjeti i dyqaneve për produkte të shtëpisë njihet për artikuj shumë unikë dhe të cilësisë së lartë.

Në  Comodita Home kemi shpesh herë zbritje të mëdha në produkte të veçanta, si zbritja e madhe në koleksionin e ri të seteve të çarçafëve, që po vazhdon të jetë aktuale.

Gepostet von Comodita Home am Donnerstag, 11. Juli 2019

Por kësaj here Comodita Home po ofron zbritjen më të madhe verore për klientët e saj.

Por jo vetëm, përveç zbritjeve në produkte, Comodita Home ofron edhe dhurata për të gjithë blerësit.

Pas çdo blerje ju do të merreni edhe një dhuratë të veçantë tek arka. Shkoni dhe zbuloni TANI, duke vizituar dyqanet Comodita Home në të gjithë Kosovën.

Një dhuratë për çdo blerje në Comodita Home

?Një dhuratë të pret tek arka për çdo blerje në Comodita Home?Pyetja është:Pse nuk je ti aty❓?‍♀️?‍♂️Eja dhe zbuloje befasinë tani?‍♀️?‍♂️?Vizitoni njërin nga dyqanet tona.?Porositni në numrin pa pagesë 080025000 ose 038600050.?Transporti është falas. #comoditahome #ndjehukomod #dyshekumemory #gjumemungi

Gepostet von Comodita Home am Donnerstag, 11. Juli 2019