Dhuroi asistim në barazimin e Reimsit – nota e Arbër Zenelit

Dhuroi asistim në barazimin e Reimsit – nota e Arbër Zenelit

Arbër Zeneli ka dhuruar asistim në ndeshjen ku skuadra e tij Stade Reims barazoi në udhëtimt e Angersi.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës luajti titullar, dhe asistoi te goli i Reimsit i shënuar në minutën e 63-të, shkruan Insporti

Duke klikuar në linkun më poshtë e lexoni lajmin e plotë:

Dhuroi asistim në barazimin e Reimsit – nota e Arbër Zenelit